Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci | |
---|---|
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U10 (2014-2015) | Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci U14 (2010-2011) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -41 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -56 kg | +56 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalska Julia (UKS SameJudo ) | |||||||
Cajdler A. | |||||||
Cajdler Amelia (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Cajdler A. | |||||||
Chylińska Agata (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Chylińska A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawłowska Nikola (Klub Sportowy Judo Heros Łódź Łódź) | |||||||
Tosik T. | |||||||
Tosik Telimena (KS Akademia Judo Łódź) | |||||||
Tosik T. | |||||||
Dabińska Lena (UKS SameJudo ) | |||||||
Dabińska L. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Siadkowska Izabela (UKS SameJudo ) | |||||||
Siadkowska I. | |||||||
Folek Ewa (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Siadkowska I. | |||||||
Dziocha Michalina (PUKS Makowiec Skaryszew) | |||||||
Dziocha M. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tyszczuk Lena (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Tyszczuk L. | |||||||
Tyszczuk L. | |||||||
Godlewska Karolina (UKS SameJudo ) | |||||||
Godlewska K. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cajdler A. | |||||||
Cajdler A. | |||||||
Tosik T. | |||||||
Siadkowska I. | |||||||
Siadkowska I. | |||||||
Siadkowska I. | |||||||
Tyszczuk L. |