Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
SameJudo Cup | |||||
---|---|---|---|---|---|
SameJudo Cup U8 | SameJudo Cup U10 | SameJudo Cup U11 | SameJudo Cup U13 - dziewczęta | SameJudo Cup U12 - chłopcy | SameJudo Cup U13 - chłopcy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -20 kg | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -34 kg | -37 kg | -41 kg | +41 kg |
Kobiety | -21 kg | -23 kg | -25 kg | -27 kg | -31 kg | -37 kg | +37 kg |
kategoria: -28 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gelix Vladimir (judo Kaliningrad Kaliningrad) | |||||||
Loghin Leon (Moldova SSS MOLDOVA Moldova ) | Loghin L. | ||||||
Loghin L. | |||||||
Khudiakov Arhip (Sdushor Kaliningrad) | Khudiakov A. | ||||||
Loghin L. | |||||||
Iwanicki Cyryl (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Iwanicki C. | |||||||
WOWAK K. | |||||||
WOWAK KACPER (Klub Judo Shamo Ełk Ełk) | WOWAK K. | ||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
yarmoluk Nikolay (judo Kaliningrad Kaliningrad) | |||||||
Ręczyn Michał (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | yarmoluk N. | ||||||
yarmoluk N. | |||||||
Brysiak Rafał (UKS SameJudo ) | Brysiak R. | ||||||
yarmoluk N. | |||||||
Ko¶ny Alek (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Ko¶ny A. | |||||||
Kuciński M. | |||||||
Kuciński Mateusz2 (UKJ Lemur Warszawa) | Kuciński M. | ||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TKACHENKO M. | |||||||
Loghin L. | |||||||
Loghin L. | |||||||
yarmoluk N. | |||||||
ISAEV A. | |||||||
yarmoluk N. | |||||||
yarmoluk N. |