Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
UKJ Lemur Warszawa
 

DANE PODSTAWOWE KARIERA WYNIKOWA STOCZONE WALKI HEAD TO HEAD ZAWODNICY W KLUBIE UDZIAŁ W ZAWODACH RANKING

Lp.ZawodyMiastoTerminZawodnicy
MężczyźniKobietyRazem
1. Ikizama Cup III - U8 Piaseczno 14.03.2020 8 1 9
2. Ikizama Cup III - U14 Piaseczno 14.03.2020 3 3 6
3. Ikizama Cup III - U12 Piaseczno 14.03.2020 20 6 26
4. Ikizama Cup III - U10 Piaseczno 14.03.2020 11 3 14
5. Ikizama Cup III - U9 Piaseczno 14.03.2020 9 2 11
6. Turniej Małego Mistrza-Turniej Drużynowy-2007-2008 Warszawa 08.03.2020 2 0 2
7. Turniej Małego Mistrza-Turniej Drużynowy-2009-20010 Warszawa 08.03.2020 1 0 1
8. Turniej Małego Mistrza-Turniej Drużynowy-2011-20012 Warszawa 08.03.2020 3 0 3
9. Turniej Małego Mistrza I krok-2013-20014 Warszawa 08.03.2020 7 0 7
10. Turniej Małego Mistrza I krok-2011-20012 Warszawa 08.03.2020 6 1 7
11. Turniej Małego Mistrza I krok-2009-20010 Warszawa 08.03.2020 0 1 1
12. Turniej Małego Mistrza-2011-2012 Warszawa 07.03.2020 4 0 4
13. Turniej Małego Mistrza-2007-2008 Warszawa 07.03.2020 2 0 2
14. Turniej Małego Mistrza-2009-2010 Warszawa 07.03.2020 3 2 5
15. Turniej Małego Mistrza-2013 Warszawa 07.03.2020 4 0 4
16. Kuźnia Młodych Talentów U10 Józefów 23.11.2019 35 16 51
17. Kuźnia Młodych Talentów U12 Józefów 23.11.2019 10 12 22
18. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U12 Warszawa 10.11.2019 8 6 14
19. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U10 Warszawa 10.11.2019 36 16 52
20. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki-początkujący U14 Warszawa 10.11.2019 3 3 6
21. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący 2014 Warszawa 10.11.2019 9 4 13
22. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-początkujący U8 Warszawa 10.11.2019 42 11 53
23. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa 09.11.2019 20 18 38
24. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa 09.11.2019 19 10 29
25. VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa 09.11.2019 34 13 47
26. IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa 26.10.2019 14 13 27
27. IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 Warszawa 26.10.2019 50 16 66
28. IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U14 Warszawa 26.10.2019 10 8 18
29. IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U8 Warszawa 26.10.2019 26 4 30
30. Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa 13.10.2019 13 7 20
31. Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa 13.10.2019 12 6 18
32. VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew 15.09.2019 9 2 11
33. VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew 15.09.2019 12 5 17
34. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew 15.09.2019 14 6 20
35. WOM Młodzicy Warszawa 19.05.2019 14 5 19
36. WOM Juniorzy Warszawa 19.05.2019 0 1 1
37. Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U14 Warszawa 18.05.2019 16 8 24
38. Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 Warszawa 18.05.2019 6 7 13
39. WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus 12.05.2019 3 2 5
40. Panda Cup 2019 dla początkujących U12 Warszawa Ursus 12.05.2019 2 2 4
41. Panda Cup 2019 dla początkujących U10 Warszawa Ursus 12.05.2019 26 11 37
42. Panda Cup 2019 U14 Warszawa Ursus 11.05.2019 15 9 24
43. Panda Cup 2019 U12 Warszawa Ursus 11.05.2019 18 10 28
44. Panda Cup 2019 U10 Warszawa Ursus 11.05.2019 21 10 31
45. II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów 13.04.2019 4 9 13
46. II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U10 Józefów 13.04.2019 20 7 27
47. II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U9 Józefów 13.04.2019 15 1 16
48. II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów 13.04.2019 8 6 14
49. Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa 31.03.2019 2 2 4
50. Same Judo Cup 4 U8 Marki 24.03.2019 12 6 18
51. Same Judo Cup 4 U9 Marki 24.03.2019 16 4 20
52. Same Judo Cup 4 U12 Marki 24.03.2019 11 9 20
53. Same Judo Cup 4 U13 Marki 24.03.2019 6 0 6
54. Same Judo Cup 4 U14 Marki 23.03.2019 5 0 5
55. Same Judo Cup 4 U14 K Marki 23.03.2019 0 6 6
56. Same Judo Cup 4 U11 Marki 23.03.2019 11 9 20
57. Same Judo Cup 4 U10 Marki 23.03.2019 22 10 32
58. Turniej Małego Mistrza U-10 Warszawa 17.03.2019 35 14 49
59. Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa 17.03.2019 21 12 33
60. Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa 17.03.2019 15 10 25
61. Ikizama Cup U10 Piaseczno 09.03.2019 31 13 44
62. Ikizama Cup U12 początkujący Piaseczno 09.03.2019 2 5 7
63. Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno 09.03.2019 16 12 28
64. Ikizama Cup U14 Piaseczno 09.03.2019 15 9 24
65. Ikizama Cup U8 Piaseczno 09.03.2019 6 3 9
66. Ikizama Cup U17 Piaseczno 09.03.2019 11 5 16
67. I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło 17.02.2019 4 5 9
68. I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło 17.02.2019 13 10 23
69. I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-10 Mysiadło 17.02.2019 21 8 29
70. I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-9 Mysiadło 17.02.2019 26 6 32
71. Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło 16.02.2019 0 3 3
72. Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło 16.02.2019 1 0 1
73. Kuźna Młodych Talentów U10 Józefów 15.12.2018 0 1 1
74. Kuźna Młodych Talentów U8 Józefów 15.12.2018 4 2 6
75. Mini Ikizama Judo Cup 2018 U7 Piaseczno 09.12.2018 23 7 30
76. Mini Ikizama Judo Cup 2018 U9 Piaseczno 09.12.2018 46 17 63
77. Mini Ikizama Judo Cup 2018 U11 Piaseczno 09.12.2018 12 4 16
78. XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew 17.11.2018 22 9 31
79. XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew 17.11.2018 9 5 14
80. XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew 17.11.2018 9 1 10
81. XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew 17.11.2018 1 0 1
82. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U8 Warszawa 04.11.2018 44 10 54
83. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U12 Warszawa 04.11.2018 8 9 17
84. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U14 Warszawa 04.11.2018 6 2 8
85. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 Warszawa 04.11.2018 37 18 55
86. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U6 Warszawa 04.11.2018 12 3 15
87. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa 03.11.2018 20 10 30
88. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa 03.11.2018 16 12 28
89. V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa 03.11.2018 23 13 36
90. III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U8 Warszawa 14.10.2018 20 7 27
91. III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa 14.10.2018 25 13 38
92. III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa 14.10.2018 18 12 30
93. Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa 07.10.2018 9 3 12
94. Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa 07.10.2018 6 5 11
95. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa 05-06.10.2018 0 1 1
96. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew 16.09.2018 6 4 10
97. Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa 9.06.2018 0 1 1
98. OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła 01-02.06.2018 2 0 2
99. Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 12.05.2018 2 0 2
100. Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa 28.04.2018 1 0 1
101. Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk 15.04.2018 2 0 2
102. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań 25.03.2018 2 0 2
103. SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki 25.03.2018 8 0 8
104. SameJudo Cup U9 Marki 25.03.2018 14 4 18
105. SameJudo Cup U11 Marki 25.03.2018 7 7 14
106. SameJudo Cup U13 - dziewczęta Marki 24.03.2018 0 12 12
107. SameJudo Cup U13 - chłopcy Marki 24.03.2018 14 0 14
108. SameJudo Cup U10 Marki 24.03.2018 10 8 18
109. SameJudo Cup U8 Marki 24.03.2018 17 3 20
110. Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 Warszawa 18.03.2018 26 8 34
111. Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U12 Warszawa 18.03.2018 7 5 12
112. II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa 17.03.2018 8 8 16
113. II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa 17.03.2018 11 9 20
114. II Liga WOM Funny Judo 2018 U8 Warszawa 17.03.2018 16 6 22
115. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom 16-17.03.2018 0 1 1
116. Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa 25.02.2018 27 9 36
117. Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa 25.02.2018 26 9 35
118. Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa 25.02.2018 25 14 39
119. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa 24.02.2018 0 1 1
120. Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło 17.02.2018 0 1 1
121. Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno 10.02.2018 18 9 27
122. Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno 10.02.2018 11 13 24
123. Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno 10.02.2018 19 5 24
124. Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno 10.02.2018 8 2 10
125. I Liga WOM Funny Judo 2018 U8 Mysiadło 04.02.2018 13 3 16
126. I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło 04.02.2018 8 7 15
127. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło 04.02.2018 6 5 11
128. I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło 04.02.2018 3 3 6
129. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło 03.02.2018 9 3 12
130. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło 03.02.2018 20 7 27
131. XI Turniej Judo U12 Józefów 16.12.2017 18 14 32
132. XI Turniej Judo U8 Józefów 16.12.2017 21 7 28
133. XI Turniej Judo U10 Józefów 16.12.2017 19 13 32
134. Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa Wesoła 02.12.2017 6 2 8
135. Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła 02.12.2017 8 7 15
136. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U7 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 15 5 20
137. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 29 16 45
138. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 7 5 12
139. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (początkujący) Warszawa 05.11.2017 19 13 32
140. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa 04.11.2017 26 12 38
141. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa 04.11.2017 9 10 19
142. IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa 04.11.2017 10 6 16
143. Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa 28-29.10.2017 16 8 24
144. Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa 28-29.10.2017 28 11 39
145. Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa 28-29.10.2017 10 13 23
146. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań 14-15.10.2017 6 3 9
147. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica 08.10.2017 1 1 2
148. XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa 08.10.2017 19 7 26
149. XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa 08.10.2017 8 8 16
150. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica 07.10.2017 2 1 3
151. Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole 22-23.09.2017 0 1 1
152. Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala 16.09.2017 6 6 12
153. Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala 16.09.2017 7 6 13
154. Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala 16.09.2017 19 9 28
155. Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala 16.09.2017 7 5 12
156. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów 10.09.2017 4 2 6
157. IV Funny WOM U11 Warszawa 11.06.2017 1 0 1
158. IV Funny WOM U9 Warszawa 11.06.2017 3 6 9
159. Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa 04.06.2017 5 4 9
160. Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa 04.06.2017 6 1 7
161. WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa 03.06.2017 22 7 29
162. Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa 03.06.2017 1 1 2
163. Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań 27.05.2017 0 1 1
164. OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski 05-06.05.2017 4 1 5
165. Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa 13.04.2017 7 1 8
166. SameJudo Cup - U9 Marki 08-09.04.2017 10 0 10
167. SameJudo Cup - U8 Marki 08-09.04.2017 7 2 9
168. SameJudo Cup - U14 Marki 08-09.04.2017 16 5 21
169. SameJudo Cup - U12 Marki 08-09.04.2017 17 13 30
170. SameJudo Cup - U10 Marki 08-09.04.2017 6 9 15
171. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań 01-02.04.2017 1 1 2
172. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las 25-26.03.2017 6 2 8
173. Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las 18-19.03.2017 13 3 16
174. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las 18-19.03.2017 7 2 9
175. Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa 18.03.2017 14 14 28
176. Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa 18.03.2017 29 17 46
177. Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa 18.03.2017 21 12 33
178. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania 11.03.2017 0 1 1
179. II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa 11.03.2017 4 3 7
180. II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa 11.03.2017 7 5 12
181. II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa 11.03.2017 3 3 6
182. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U17 Jasło 04-05.03.2017 5 1 6
183. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U15 Jasło 04-05.03.2017 11 5 16
184. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U13 Jasło 04-05.03.2017 17 8 25
185. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U11 Jasło 04-05.03.2017 5 6 11
186. IJL - VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła U9 Jasło 04-05.03.2017 6 2 8
187. I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło 05.02.2017 11 6 17
188. I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło 05.02.2017 7 7 14
189. XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło 04.02.2017 13 8 21
190. OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło 04.02.2017 5 3 8
191. XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło 04.02.2017 21 9 30
192. X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów 17.12.2016 5 0 5
193. X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów 17.12.2016 1 2 3
194. Judo Baltic Cup - U17 Gdynia 20.11.2016 5 0 5
195. Judo Baltic Cup - U20 Gdynia 19.11.2016 0 1 1
196. Judo Baltic Cup - U15 Gdynia 19.11.2016 6 3 9
197. XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa 11.11.2016 13 7 20
198. XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa 11.11.2016 12 4 16
199. III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa 06.11.2016 7 7 14
200. III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa 06.11.2016 14 3 17
201. III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U6 Warszawa 06.11.2016 3 1 4
202. III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa 05.11.2016 29 18 47
203. III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa 05.11.2016 23 16 39
204. III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa 05.11.2016 14 12 26
205. OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom 05.11.2016 1 0 1
206. Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań 30.10.2016 9 3 12
207. Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań 30.10.2016 12 4 16
208. Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa 15-16.10.2016 12 6 18
209. Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa 15-16.10.2016 4 4 8
210. Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa 15-16.10.2016 8 5 13
211. Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole 08-09.10.2016 5 2 7
212. Grand Prix Łodzi - IJL U13 Łódź 01.10.2016 21 8 29
213. Grand Prix Łodzi - IJL U11 Łódź 01.10.2016 17 11 28
214. Grand Prix Łodzi - IJL U9 Łódź 01.10.2016 4 2 6
215. Grand Prix Łodzi - IJL U15 Łódź 01.10.2016 11 5 16
216. Warsaw Judo Open U20 Warszawa 24-25.09.2016 1 1 2
217. Warsaw Judo Open U17 Warszawa 24-25.09.2016 6 1 7
218. Warsaw Judo Open U15 Warszawa 24-25.09.2016 5 1 6
219. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala 17.09.2016 11 8 19
220. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala 17.09.2016 1 1 2
221. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala 17.09.2016 13 6 19
222. Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala 17.09.2016 12 2 14
223. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa 10.09.2016 2 1 3
224. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg 14-15.05.2016 5 2 7
225. Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła 09-10.04.2016 8 2 10
226. International Judo League U18 Jasło 5.03.2016 5 1 6
227. International Judo League U15 Jasło 5.03.2016 3 3 6
228. International Judo League U13 Jasło 5.03.2016 2 7 9
229. International Judo League U11 Jasło 5.03.2016 10 9 19
230. International Judo League U9 Jasło 5.03.2016 1 0 1
231. Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las 20.03.2016 6 1 7
232. Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las 19.03.2016 4 2 6
233. II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa 13.03.2016 11 6 17
234. II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa 13.03.2016 4 4 8
235. II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa 13.03.2016 1 2 3
236. Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa 12.03.2016 5 3 8
237. International Judo League U15 Opole 12.03.2016 3 0 3
238. International Judo League U13 Opole 12.03.2016 11 8 19
239. International Judo League U11 Opole 12.03.2016 10 7 17
240. Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa 12.03.2016 4 2 6
241. Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego Warszawa 05.03.2016 17 7 24
242. I Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa 21.02.2016 4 4 8
243. I Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa 21.02.2016 13 7 20
244. XII Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło 20.02.2016 6 3 9
245. XII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło 20.02.2016 15 5 20
246. XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia 14-15.11.2015 4 2 6
247. XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia 14-15.11.2015 4 2 6
248. XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia 14-15.11.2015 5 1 6
249. Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa 08.11.2015 41 16 57
250. Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa 08.11.2015 16 7 23
251. II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa 07.11.2015 19 8 27
252. OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom 07.11.2015 3 1 4
253. II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa 07.11.2015 24 14 38
254. OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń 25.10.2015 3 0 3
255. OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń 25.10.2015 3 0 3
256. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia 03-04.10.2015 3 1 4
257. Warsaw Judo Open U17 Warszawa 26-27.09.2015 4 0 4
258. Warsaw Judo Open U15 Warszawa 26-27.09.2015 3 1 4
259. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń 20-21.06.2015 2 1 3
260. Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź 23.05.2015 4 1 5
261. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las 18-19.04.2015 4 1 5
262. Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las 29.03.2015 6 1 7
263. Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las 28.03.2015 3 0 3
264. Baltic Cup U17 Gdynia 22-23.11.2014 1 0 1
265. XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa 27-28.09.2014 2 1 3
266. OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa 27-28.09.2014 4 1 5
267. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica 12-13.06.2014 0 1 1
268. OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź 24.05.2014 3 1 4
269. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń 29-30.03.2014 3 1 4
270. Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las 23.03.2014 2 1 3
271. Warsaw Judo Open U14 Warszawa 28-29.09.2013 2 0 2
272. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia 20-21.04.2013 3 1 4
273. OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las 23.03.2013 1 0 1
274. OPP Seniorek i Seniorów Opole 23.03.2013 1 0 1
275. Warsaw Judo Open U14 Warszawa 29-30.09.2012 2 1 3

Polityka prywatności Judostat.pl