Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Wiktor Wi¶niewski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Stanisławski Łukasz AZS UŁ Łódź 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -55 kg I runda  
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -55 kg repasaże - finał  
porażka Stolarski Ksawery UKJ ASzWoj Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg ćwierćfinał  
porażka Pieni±żek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg repasaże - finał  
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -50 kg I runda  
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -50 kg repasaże - I runda  
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Gorgoń Damian UKS Judo Wolbrom 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -42 kg I runda  
porażka Jakubowski Paweł (9) UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
porażka Heine Jan UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Pietrzyk Kacper KS Start Radom 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
porażka Wołoszyn Mateusz UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Jesiołowski Jan (14) UKS Orkan Judo Sochaczew 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg    
porażka Prokopiuk Mateusz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg    
porażka Zdanowski Eryk (23) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg półfinał  
zwycięstwo Kacper Pietrzyk KS Start Radom 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Zwolski Maciej AZS UW Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -42 kg    
porażka Jesiołowski Jan (16) UKS Orkan Judo Sochaczew 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -42 kg    
porażka Zdanowski Eryk (24) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -42 kg półfinał  
porażka Banaszek Oskar UKJ 225 Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg I runda  
porażka Nalepka Mikołaj MOSiR Bochnia 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg II runda  
porażka Tański Maciej KS AZS-AWF Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
porażka ¦widwa Marcin (7) UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
porażka Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
porażka Stecki Paweł GKS Czarni Bytom 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg I runda  
porażka Hryniewicz Adam Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Basiński Jan UKS Gimnazjon Suchy Las 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg I runda  
porażka Kluz Hubert (22) BKS Judo Bydgoszcz 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg ćwierćfinał  
porażka Talewski Wiktor KJ Samuraj Koszalin 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -38 kg repasaże - I runda  
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg    
porażka Liwocha Krystian TSV Rudov Berlin 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg    
porażka Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Zieliński Timon Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -36 kg I runda  
porażka Liwocha Krystian TSV Rudov Berlin 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -36 kg o III miejsce  
porażka Nowok Oliwier (10) KŚ AZS Gliwice 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -38 kg    
porażka ¦widwa Marcin UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -38 kg    
porażka Mykhailenko Dmytro MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -38 kg    
zwycięstwo WoĽniak Norbert UKS ASW-Judo Jasło 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -36 kg ćwierćfinał  
porażka Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -36 kg półfinał  
porażka Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -36 kg o III miejsce  
porażka Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg    
porażka Jakubowski Paweł UKJ Champion Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg    
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg    
zwycięstwo Polkowski Jan Judo Legia Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -33 kg II runda  
porażka Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krzyżanowski Szymon UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kułakowski Konstanty UKJ Yuko Józefów 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -33 kg repasaże - finał  
porażka Kowalczyk Dawid IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -33 kg o III miejsce  
porażka Hryminiak Tytus UKJ Yuko Józefów 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Kotlik Marcin UKS Conrad Gdańsk 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl