Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
SameJudo Cup | |||||
---|---|---|---|---|---|
SameJudo Cup U8 | SameJudo Cup U9 | SameJudo Cup U11 | SameJudo Cup U13 - dziewczęta | SameJudo Cup U12 - chłopcy | SameJudo Cup U13 - chłopcy |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -23 kg | -25 kg | -27 kg | -29 kg | -31 kg | -33 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -21 kg | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -59 kg | +59 kg |
kategoria: -31 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Burakovs Kirills (RD SPORTS- LATVIA Ryga) | |||||||
Burakovs K. | |||||||
Gocman Tomasz (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Burakovs K. | |||||||
Gruca Kacper (Klub Judo Boa Warszawa ) | |||||||
Tkaczow C. | |||||||
Tkaczow Cyryl (Judo Legia Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Faleev Aleksei (Sdushor Kaliningrad) | |||||||
Komoń M. | |||||||
Komoń Mikołaj (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Yakymiv B. | |||||||
Mydlarski Adam (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Yakymiv B. | |||||||
Yakymiv Bohdan (Judo Club Lion Lwów UKR) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TESNOVETS TYMOFII ( UKR TRIUMF KIEV) | |||||||
TESNOVETS T. | |||||||
Przypa¶niak Mikołaj (Klub Judo Boa Warszawa ) | |||||||
TESNOVETS T. | |||||||
Romaniuk Dawid (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Konieczny M. | |||||||
Konieczny Mikołaj (Judo Legia Warszawa) |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Burakovs K. | |||||||
Yakymiv B. | |||||||
Yakymiv B. | |||||||
Lazarchuk A. | |||||||
TESNOVETS T. | |||||||
Lazarchuk A. | |||||||
Lazarchuk A. |