Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Klaudia Pietrzak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kaliniecka Marta (10) UKJ Yuko Józefów 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -52 kg II runda  
zwycięstwo Ołdak Alicja (9) UKJ Ryś Warszawa 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -52 kg ćwierćfinał  
porażka Żemła Paulina (3) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -52 kg półfinał  
zwycięstwo Walczak Zuzanna (2) Victoria Judo Poznań 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -52 kg o III miejsce  
porażka Rychert Kamila UKS Conrad Gdańsk 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -52 kg I runda  
zwycięstwo Woś Małgorzata UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -52 kg I runda  
porażka Twardowska Marta BKS Judo Bydgoszcz 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -52 kg II runda  
zwycięstwo Wątorek Oliwia MOSiR Bochnia 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -52 kg I runda  
zwycięstwo Kostera Kinga (23) PKS Olimpia Poznań 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuzmina Elizaveta Rosja 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -52 kg półfinał  
zwycięstwo Jakubowska Julia (24) KJ Samuraj Koszalin 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -52 kg finał  
zwycięstwo Buzalska Marta (38) TKS Judo Toruń 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -52 kg I runda  
zwycięstwo Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -52 kg ćwierćfinał  
porażka Ołdak Alicja (25) UKJ Ryś Warszawa 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -52 kg półfinał  
zwycięstwo Piotrowska Natalia KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo van der Krieke Ezra Holandia 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -52 kg I runda  
porażka Pawłowska Agata (6) UKJ Ryś Warszawa 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Plieskyt? Aida Litwa 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Myśliwiec Alicja (15) Klub Judo AZS Opole 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -52 kg repasaże - finał  
porażka Walczak Zuzanna (7) Victoria Judo Poznań 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nogaj Weronika (9) ULKS Judo Kowala 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg I runda  
porażka Kuraś Marta (1) UKS Judo Wolbrom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Styrcz Weronika (9) UKS Arashi Łódź 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - I runda  
porażka Sienkiewicz Iga (5) KS MaKo Judo Wrocław 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - finał  
porażka Tąta Jagoda (3) UKS Judo Pawłowice 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuczek-Feć Natalia KS Polonia Rybnik 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Czerwińska Karmela (12) UKJ 225 Warszawa 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sienkiewicz Iga (7) KS MaKo Judo Wrocław 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
porażka Kawecka Aleksandra (3) MKS Juvenia Wrocław 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Engelkind Luisa Niemcy 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg repasaże - I runda  
porażka Szlachta Paulina (2) UKS Judo Wolbrom 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Czempała Edyta UKS MOSiR Jasło 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -48 kg    
zwycięstwo Michałek Beata (17) KS Błękitni Tarnów 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -48 kg    
zwycięstwo Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kwaśny Gabriela (7) UKS MOSiR Jasło 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -48 kg finał  
zwycięstwo Rzeszutek Julia KS Polonia Rybnik 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom -48 kg II runda  
porażka Szlachta Paulina (3) UKS Judo Wolbrom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom -48 kg ćwierćfinał  
porażka Sienkiewicz Iga (9) KS MaKo Judo Wrocław 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Halke Maja AZS OŚ Poznań 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg I runda  
zwycięstwo Kawecka Aleksandra (4) MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg ?wier?fina?  
porażka Sienkiewicz Iga (19) KS MaKo Judo Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg pó?fina?  
porażka Kuraś Marta (1) UKS Judo Wolbrom 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg o III miejsce  
porażka Tąta Jagoda (6) UKS Judo Pawłowice 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -48 kg I runda  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -48 kg repasaże - I runda  
porażka Sienkiewicz Iga KS MaKo Judo Wrocław 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Maruszak Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg I runda  
zwycięstwo Szczukowska Aurelia UKS Opty Gdynia 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg II runda  
zwycięstwo Stachowska Patrycja (12) KS Polonia Rybnik 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kwaśny Gabriela (10) UKS MOSiR Jasło 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Twardowska Marta (7) BKS Judo Bydgoszcz 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Janine Janssen Holandia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Halajova Alexandra Słowacja 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg II runda  
zwycięstwo Jahodova Katerina Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg II runda  
porażka Gussenberg Jana Niemcy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
porażka Grippa Lilly Niemcy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
porażka Ramaekers Beau Belgia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Rzeszutek Julia KS Polonia Rybnik 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Mohr Natalia (9) Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg repasaże - finał  
porażka Von leupoldt Charlotte Niemcy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Tarka Karolina MKS Juvenia Wrocław 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -48 kg    
zwycięstwo Woźniak Wiktoria UKS-GKJ Głogów 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 Kąty Wrocławskie -48 kg    
zwycięstwo Naletilic Marija Bosnia & Herzegovina 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg I runda  
zwycięstwo Twardowska Marta BKS Judo Bydgoszcz 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg półfinał  
zwycięstwo Mihhailova Darja Estonia 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg finał  
zwycięstwo Rucińska Sara UKS Shizoku Ostróda 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -44 kg I runda  
porażka Nocula Natalia (10) UKS ASW-Judo Jasło 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Berda Paulina (5) KJ Samuraj Koszalin 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -44 kg repasaże - finał  
porażka Szlachta Nikola (4) TS Wisła Kraków 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sienkiewicz Iga (9) KS MaKo Judo Wrocław 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg ćwierćfinał  
porażka Szlachta Nikola (4) TS Wisła Kraków 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg półfinał  
zwycięstwo Kicek Andżelika (20) UKS Olimp Nowa Sól 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra (18) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg ćwierćfinał  
porażka Szlachta Nikola (7) TS Wisła Kraków 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg półfinał  
zwycięstwo Buzalska Marta TKS Judo Toruń 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg o III miejsce  
porażka Polkowska Aleksandra (29) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -44 kg I runda  
porażka Malcharczyk Miriam (12) UKS Feniks Bytom 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg    
zwycięstwo Bottcher Kimberley Niemcy 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -44 kg    
porażka Sienkiewicz Iga KS MaKo Judo Wrocław 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg    
zwycięstwo Chwiałkowska Karolina UKS Ósemka Nowa Sól 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -44 kg    
zwycięstwo Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg    
porażka Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -44 kg półfinał  
porażka Kuraś Marta (4) UKS Judo Wolbrom 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -44 kg I runda  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra (27) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Makosz Dominika (21) GKS Czarni Bytom 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -44 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Malcharczyk Miriam (16) UKS Feniks Bytom 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -44 kg o III miejsce  
porażka Szlachta Nikola (3) TS Wisła Kraków 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg I runda  
porażka Mohr Natalia Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Filyuk Oryslava Ukraina 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg I runda  
porażka Dryszlag Karolina UKS Trzynastka Zabrze 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg II runda  
porażka Sienkiewicz Iga (13) KS MaKo Judo Wrocław 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg    
zwycięstwo Bielecka Alicja MKS Zryw Łowicz 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg    
porażka Szlachta Nikola (5) TS Wisła Kraków 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg półfinał  
porażka Sienkiewicz Iga KS MaKo Judo Wrocław 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
porażka Kicek Andżelika UKS Olimp Nowa Sól 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
porażka Sienkiewicz Iga KS MaKo Judo Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg    
zwycięstwo Nocula Natalia (13) UKS ASW-Judo Jasło 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg    
porażka Szlachta Nikola (5) TS Wisła Kraków 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg    
zwycięstwo Gajecka Marlena (17) UKS MOSiR Jasło 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -40 kg    
zwycięstwo Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -40 kg    
porażka Malcharczyk Miriam UKS Feniks Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -40 kg półfinał  
zwycięstwo Hryhoryeva Anastasiya Białoruś 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg I runda  
porażka Nocula Natalia UKS ASW-Judo Jasło 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cygan Hanna KJ Samuraj Koszalin 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg repasaże - I runda  
porażka Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg repasaże - finał  
porażka Lukyanchuk Daryna Ukraina 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Czempała Edyta UKS MOSiR Jasło 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
porażka Dziamkouskaya Anhelina Belgia 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl