Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jakub Bogdaniuk
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Le¶niewski Alessio ULKS Judo Kowala 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Jankowski Wiktor KS Start Radom 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Dyga Piotr AZS UW Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Jankowski Wiktor KS Start Radom 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -90 kg    
zwycięstwo Dyga Piotr AZS UW Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -90 kg    
zwycięstwo Le¶niewski Alessio ULKS Judo Kowala 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -90 kg    
zwycięstwo Klimczak Michał UKJ Ryś Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -81 kg    
porażka Le¶niewski Brajan ULKS Judo Kowala 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -81 kg    
zwycięstwo Teresiński Grzegorz Kuma Judo Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -81 kg    
zwycięstwo Witusik Szymon (3) UKJ Arcus Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -81 kg półfinał  
zwycięstwo Teresiński Grzegorz Kuma Judo Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -81 kg finał  
porażka Hai Obeid Esmail PTS Gwardia Bydgoszcz 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg    
zwycięstwo Salkiewicz Filip Klub Judo AZS Opole 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg    
porażka Zawicki Krystian (12) AZS UW Warszawa 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg    
porażka Lenkiewicz Łukasz (8) MKS Juvenia Wrocław 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -81 kg I runda  
zwycięstwo Żaba Szymon UKS Judo Sensei Płock 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -81 kg    
porażka Witusik Szymon (3) UKJ Arcus Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -81 kg    
zwycięstwo Jankowski Wiktor KS Start Radom 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -81 kg    
zwycięstwo Biernacki Karol (15) UKS De La Salle Gdańsk 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -81 kg    
zwycięstwo Witusik Szymon (3) UKJ Arcus Warszawa 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -81 kg    
zwycięstwo Markowski Szymon UKS Olimp Nowa Sól 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -81 kg    
zwycięstwo Chodań Miłosz TS Gwardia Olsztyn 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -81 kg    
zwycięstwo Dembiński Paweł TKS Judo Toruń 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -81 kg II runda  
porażka Żbikowski Hubert (7) UKJ Yuko Józefów 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -81 kg ćwierćfinał  
porażka Grudziński Sebastian UKS Targówek Warszawa 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Basta Kamil GKS Czarni Bytom 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -81 kg II runda  
zwycięstwo Smaga Jakub (8) Pałac Młodzieży Katowice 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -81 kg półfinał  
zwycięstwo Kropiewnicki Stanisław (4) Judo Legia Warszawa 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -81 kg finał  
zwycięstwo Kozłowski Jakub KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -81 kg    
zwycięstwo Kropiewnicki Stanisław (4) Judo Legia Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -81 kg    
zwycięstwo Pi±tek Dominik UKS Arashi Łódź 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -81 kg półfinał  
zwycięstwo Kropiewnicki Stanisław (4) Judo Legia Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -81 kg finał  
zwycięstwo Piórek Piotr UKS Judo Fight Club Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Marcin Szymański AKS Strzegom 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Orliński Tomasz UKS Safari 152 Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -73 kg półfinał  
porażka Kuban Jakub UKS Halinów Team Halinów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -73 kg finał  
zwycięstwo Młynarek Adam UKS Junior Lipno 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -73 kg II runda  
zwycięstwo Nawrocki Oskar UKS 3 Piła 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowakowski Jakub UKS Kodokan Toruń 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -73 kg półfinał  
porażka Losiak Norbert UKS Olimp Nowa Sól 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -73 kg finał  
zwycięstwo Karasiewicz Jakub UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -73 kg    
zwycięstwo Klimczak Michał (8) UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -73 kg    
zwycięstwo Sikora Maksymilian AKS Strzegom 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -73 kg    
zwycięstwo Łupiński Konrad UKS Narew Łapy 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -73 kg półfinał  
zwycięstwo Sikora Maksymilian AKS Strzegom 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -73 kg finał  
zwycięstwo Bentkowski Łukasz ZKJ Yamabushi Zakopane 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -81 kg    
porażka Postrach Bartosz (7) KS Budowlani Sosnowiec 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -81 kg    
porażka Żmudziński Jakub (10) UKS Dwójka Tarnowskie Góry 12.11.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy Kraków -81 kg    
porażka Białecki Damian (5) KSJ Gwardia Koszalin 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -73 kg ćwierćfinał  
porażka Perchun Krystian KS Start Strzegom 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -73 kg repasaże - I runda  
porażka Białecki Damian (5) KSJ Gwardia Koszalin 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -73 kg I runda  
zwycięstwo Tokarski Bartosz KS MaKo Judo Wrocław 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -73 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Grzelak Jan MKS Juvenia Wrocław 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ratajczak Norbert (11) UKS Junior Lipno 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sosnowski Jan KS AZS AWFiS Gdańsk 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mućka Gracjan (10) MKS Żak Ełk 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -73 kg II runda  
porażka Ivanka Martin Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Kazak Andryian Białoruś 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wasik Piotr KS Start Radom 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -73 kg    
zwycięstwo Wieliczko Tomasz UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -73 kg    
porażka Błeszyński Igor (2) ULKS Judo Kowala 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U15 Kowala -73 kg    
porażka Błeszyński Igor (2) ULKS Judo Kowala 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -73 kg    
zwycięstwo Wasik Piotr KS Start Radom 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -73 kg    
zwycięstwo Łupiński Konrad UKS Narew Łapy 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -73 kg    
porażka Karczyk Filip (8) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -73 kg półfinał  
porażka Piekar Dawid (7) UKS Nakano Pogwizdów 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -66 kg I runda  
zwycięstwo Brzeziński Kacper UKS Pohl Judo Przemęt 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -66 kg I runda  
zwycięstwo Wawer Damian AKS Strzegom 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -66 kg II runda  
porażka Le¶niewski Alessio (3) ULKS Judo Kowala 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szymanowski Kamil KS Akademia Judo Poznań 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Liberski Dawid KS Budowlani Sosnowiec 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -66 kg repasaże - finał  
porażka Piekar Dawid (7) UKS Nakano Pogwizdów 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -66 kg o III miejsce  
porażka Brzeziński Kacper UKS Pohl Judo Przemęt 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg I runda  
zwycięstwo Mamot Rafał UKJ Lemur Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kosnowicz Patryk UKJ AON Rembertów 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -66 kg półfinał  
zwycięstwo Flis Piotr UKJ 225 Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -66 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl