Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U-14
Warszawa, 17.03.2019
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U-10 Turniej Małego Mistrza U-12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -65 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg +56 kg

kategoria: +56 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 12 lat 253 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 192 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 253 dni
Najmłodszy zawodnik Nikola WoĽniak (12 lat 43 dni)
Najstarszy zawodnik Oliwia Wi¶niewska (13 lat 110 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Kuma Judo Warszawa (2 zawodników)
UKS Olimp Skaryszew (1 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Galeon Gdynia (5 walk)
Kuma Judo Warszawa (3 walk)
UKS Olimp Skaryszew (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Milena Wycichowska
UKS Galeon Gdynia
2
Oliwia Romanik
Kuma Judo Warszawa
3
Olga Radulska
Kuma Judo Warszawa
3
Nikola WoĽniak
UKS Olimp Skaryszew
5
Wiktoria Cie¶lak
UKJ Lemur Warszawa
5
Oliwia Wi¶niewska
Judo Legia Warszawa
7
Agata Górka
KS Yawara Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Milena WycichowskaUKS Galeon GdyniaWiktoria Cie¶lakUKJ Lemur Warszawa10:0  
Milena WycichowskaUKS Galeon GdyniaOliwia RomanikKuma Judo Warszawa10:0  
Milena WycichowskaUKS Galeon GdyniaAgata GórkaKS Yawara Warszawa10:0  
Wiktoria Cie¶lakUKJ Lemur WarszawaOliwia RomanikKuma Judo Warszawa10:0  
Agata GórkaKS Yawara WarszawaWiktoria Cie¶lakUKJ Lemur Warszawa10:0  
Oliwia RomanikKuma Judo WarszawaAgata GórkaKS Yawara Warszawa10:0  
Olga RadulskaKuma Judo WarszawaOliwia Wi¶niewskaJudo Legia Warszawa10:0  
Nikola WoĽniakUKS Olimp SkaryszewOlga RadulskaKuma Judo Warszawa10:0  
Nikola WoĽniakUKS Olimp SkaryszewOliwia Wi¶niewskaJudo Legia Warszawa10:0  
półfinałMilena WycichowskaUKS Galeon GdyniaOlga RadulskaKuma Judo Warszawa0.5:0  
półfinałOliwia RomanikKuma Judo WarszawaNikola WoĽniakUKS Olimp Skaryszew0.5:0  
finałMilena WycichowskaUKS Galeon GdyniaOliwia RomanikKuma Judo Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl