Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Panda Cup - International Judo League U13
Warszawa, 15-16.10.2016
 

Panda Cup - International Judo League
Panda Cup - International Judo League U11 Panda Cup - International Judo League U15
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -31 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -48 kg -52 kg -56 kg +56 kg

kategoria: +60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2004 - 2004
Średnia wieku zawodników 12 lat 181 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 151 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 181 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Karczewski (12 lat 27 dni)
Najstarszy zawodnik Maciej Murzyn (12 lat 322 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Champion Warszawa (1 zawodników)
UKS Olimp Nowa Sól (1 zawodników)
UKS 10 Bydgoszcz (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ AON Rembertów (4 walk)
UKJ Champion Warszawa (3 walk)
UKS Olimp Nowa Sól (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mateusz Rybicki
UKJ AON Rembertów
2
Jakub Karczewski
UKJ Champion Warszawa
3
Bartosz Graczyk
UKS Olimp Nowa Sól
4
Maciej Murzyn
UKJ Ryś Warszawa
5
Aleksander Cisewski
UKS 10 Bydgoszcz

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Jakub KarczewskiUKJ Champion WarszawaAleksander CisewskiUKS 10 Bydgoszcz100:0  
Maciej MurzynUKJ Ryś WarszawaAleksander CisewskiUKS 10 Bydgoszcz100:0  
Bartosz GraczykUKS Olimp Nowa SólAleksander CisewskiUKS 10 Bydgoszcz100:0  
Bartosz GraczykUKS Olimp Nowa SólMaciej MurzynUKJ Ryś Warszawa100:0  
Mateusz RybickiUKJ AON RembertówAleksander CisewskiUKS 10 Bydgoszcz100:0  
Mateusz RybickiUKJ AON RembertówJakub KarczewskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
Mateusz RybickiUKJ AON RembertówBartosz GraczykUKS Olimp Nowa Sól0.5:0  
Mateusz RybickiUKJ AON RembertówMaciej MurzynUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
Jakub KarczewskiUKJ Champion WarszawaBartosz GraczykUKS Olimp Nowa Sól0.5:0  
Jakub KarczewskiUKJ Champion WarszawaMaciej MurzynUKJ Ryś Warszawa100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl