Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U-14
Warszawa, 17.03.2019
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U-10 Turniej Małego Mistrza U-12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -65 kg -73 kg +73 kg
Kobiety -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg +56 kg

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 12 lat 258 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 2 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 230 dni
Najmłodszy zawodnik Kinga Olszewska (12 lat 46 dni)
Najstarszy zawodnik Zofia Malinowska (13 lat 110 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
UKS Ippon Kożuchów (1 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ 225 Warszawa (3 walk)
UKS Ronin-Team Warszawa (3 walk)
Judo Legia Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Natalia Szatkowska
UKJ 225 Warszawa
2
Kalina Zozulińska
Judo Legia Warszawa
3
Zofia Malinowska
UKS Ippon Kożuchów
3
Kinga Olszewska
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Konstancja Wi¶niewka
UKS Galeon Gdynia
5
Zuzanna Banaszewska
UKJ Lemur Warszawa
7
Maja Krakowiak
UKJ Lemur Warszawa
7
Katarzyna Kędzierska
KS Akademia Judo Poznań

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKinga OlszewskaUKS Ronin-Team WarszawaKlaudia MańkUKS Sakura Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałNatalia SzatkowskaUKJ 225 WarszawaKinga OlszewskaUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałZofia MalinowskaUKS Ippon KożuchówMaja KrakowiakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałZuzanna BanaszewskaUKJ Lemur WarszawaKatarzyna KędzierskaKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
ćwierćfinałKalina ZozulińskaJudo Legia WarszawaKonstancja Wi¶niewkaUKS Galeon Gdynia0.5:0  
półfinałNatalia SzatkowskaUKJ 225 WarszawaZofia MalinowskaUKS Ippon Kożuchów0.5:0  
półfinałKalina ZozulińskaJudo Legia WarszawaZuzanna BanaszewskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałNatalia SzatkowskaUKJ 225 WarszawaKalina ZozulińskaJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałKinga OlszewskaUKS Ronin-Team WarszawaMaja KrakowiakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceKinga OlszewskaUKS Ronin-Team WarszawaZuzanna BanaszewskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałKonstancja Wi¶niewkaUKS Galeon GdyniaKatarzyna KędzierskaKS Akademia Judo Poznań0.5:0  
o III miejsceZofia MalinowskaUKS Ippon KożuchówKonstancja Wi¶niewkaUKS Galeon Gdynia0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl