Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Antoni Nojek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -90 kg    
zwycięstwo Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -90 kg    
zwycięstwo Kosmowski Adam UKS Sakura Judo Płock 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa +81 kg    
porażka Karasiewicz Jakub UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa +81 kg    
porażka Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa +81 kg półfinał  
porażka Dziedzic Jakub (16) UKS Judo Mysłowice 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -60 kg II runda  
zwycięstwo Wyderski Jakub UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -60 kg I runda  
zwycięstwo Włoka Marcin UKS Judo Mysłowice 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -60 kg ćwierćfinał  
porażka Pławecki Damian (8) MOSiR Bochnia 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -60 kg półfinał  
zwycięstwo Witkowski Mateusz (11) UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -60 kg o III miejsce  
porażka Szadejko Bartłomiej UKS Conrad Gdańsk 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -60 kg II runda  
zwycięstwo Stachowiak Nikodem UKS 10 Bydgoszcz 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -60 kg repasaże - I runda  
porażka Radziusz Szymon UKS Ósemka Nowa Sól 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Trzaszczka Dominik KS Start Radom 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -60 kg    
zwycięstwo Kacalak Jakub UKS Ippon MDK Kutno 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -60 kg    
zwycięstwo Mateusz Witkowski UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -60 kg    
zwycięstwo Styżej Maksymilian UKS Spartakus Lublin 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -60 kg    
porażka Chry¶cina Adam IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -66 kg    
zwycięstwo Popłoński Igor UKS Czerwone Smoki Nadarzyn 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -66 kg    
porażka Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -66 kg półfinał  
zwycięstwo Wiel±dek Patryk UKJ 82 Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pucek Grzegorz KS Pantera Brwinów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -66 kg półfinał  
porażka Zawidzki Jan (2) UKJ Ryś Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -66 kg finał  
zwycięstwo Dyniak Nikodem UKS 10 Bydgoszcz 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -60 kg II runda  
zwycięstwo Salecki Piotr (15) UKS Judo Kraków 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -60 kg III runda  
zwycięstwo Halstian Edgar MUKS Kokoro Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -60 kg ćwierćfinał  
porażka Cherednychenko Mark MUKS Kokoro Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -60 kg półfinał  
porażka Onuszkiewicz Hubert (3) UKS Judo Panda Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jankowski Wiktor KS Start Radom 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Orliński Tomasz UKS Safari 152 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -66 kg półfinał  
porażka Zawidzki Jan UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -66 kg finał  
porażka Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Kviatkovskyi Nikita Judo Club Sokolya Mykolaiv 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg    
porażka Afonin Vladislav Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Białucha Adam UKJ Arcus Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Afonin Vladislav Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Wilczyński Aleksander MKS Juvenia Wrocław 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -60 kg    
porażka Eiduks Aleksander AZS UW Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -60 kg    
porażka Terehov Ivan MUKS Kokoro Łódź 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Szymanowski Ignacy UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -55 kg I runda  
zwycięstwo Wenerski Wiktor UKJ Arcus Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -55 kg I runda  
zwycięstwo Bazanowicz Hubert UKS Judo-Kano Płock 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kmita Mateusz WKS Gwardia Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -55 kg półfinał  
zwycięstwo Kwiatek Kazimierz UKJ Yuko Józefów 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -55 kg finał  
zwycięstwo Drzała Jakub UKS Olimp Nowa Sól 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -55 kg    
zwycięstwo Ciołek Jakub UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -55 kg    
zwycięstwo Lasmak Alex KS Gwardia Białystok 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -55 kg    
zwycięstwo Ciołek Jakub UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -55 kg półfinał  
porażka Lasmak Alex KS Gwardia Białystok 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -55 kg finał  
zwycięstwo Lasmak Alex KS Gwardia Białystok 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Niewdana Bartłomiej UKS Judo Rawa Mazowiecka 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -55 kg półfinał  
zwycięstwo Przybylski Wiktor Judo Klub KROKODYL Kielce 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -55 kg finał  
zwycięstwo Jaworski Paweł UKJ Siódemka Mława 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Cisiak Igor UKJ Lemur Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Czarnecki Jakub UKJ Yuko Józefów 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Lutomski Maciej UKJ Yuko Józefów 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -55 kg półfinał  
zwycięstwo Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -55 kg finał  
zwycięstwo Lasmak Alex KS Gwardia Białystok 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Khabirov Aleksey Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Korzeniowski Karol UKS Galeon Gdynia 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -50 kg półfinał  
zwycięstwo Baranov Vitaly Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -50 kg finał  
zwycięstwo Martynowski Hubert UKS Kata Pruszków 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg I runda  
porażka Gostomski Krystian UKS Judo Sensei Płock 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bielecki Aleksander UKS Chojrak Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg repasaże - finał  
porażka Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -50 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl